Aktuality

S rastúcim trendom digitálnej transformácie sa hotelový priemysel neustále snaží prispôsobiť novým technologickým inováciám. Jednou z najnovších a najpohodlnejších zmien je zavedenie online check-inu. Táto novinka sa rýchlo stáva obľúbenou medzi cestovateľmi a hotelmi z dôvodu svojej jednoduchosti a efektivity.

Online check-in umožňuje hosťom vyplniť registračný formulár a overiť si rezerváciu prostredníctvom internetu pred svojím príchodom do hotela. Týmto spôsobom sa vyhýbajú zbytočným čakacím dobám na recepcii a umožňuje sa im okamžité prechádzanie do svojho ubytovacieho priestoru.

Príjemné chvíle spojené so skvelým jedlom a dobrým vínom sú najlepšou voľbou pre romantický Valentín 2024 Reštaurácia Košice je v stredu 14.februára otvorená od 15:00 do 21:00 pre všetky zamilované dvojice.

Rezervujte si stôl ešte dnes mailom alebo telefonicky rezervacie@kosicehotel.sk l +421 918 943 329

 

Dokonalá svadobná hostina sa stáva skutočnosťou jedine u nás! Čo je naším tajomstvom sa dozviete 2.2.2024 na Dni otvorených dverí Svadba 2024 v Košice Hotel****

Nie je nič krajšie a úprimnejšie ako stretnutia v kruhu rodiny a priateľov. Pre plánovanie skvelej oslavy s 4-hviezdičkovými službami je ideálnym miestom Košice Hotel**** 

Na najčastejšie otázky našich zákazníkov odpovedajú naši skúsení manažeri.

Keďže si vážime prírodu, Košice Hotel**** si zriadil vlastnú nabíjaciu stanicu pre elektromobily. Rýchle a inteligentné nabíjanie je rýchlejšie než cez bežnú domácu zásuvku.

Spojenie vína a skvelého jedla patrí k tým najlepším zážitkom, ktoré si človek môže dopriať.

Overený šéfkuchár spolu so skúseným someliérom Košice Hotel**** pripravili ponuku chutných jedál a zákusov lahodiacich s jedinečnými vínami MEA GRATI. 

Nezmeškajte predstavenie kolekcie vín vinárstva MEA GRATI 14.apríla o 18:00.

123
UbytovanieReštauráciaPodujatiaUbytovací poriadokObchodné podmienky