Aktuality

Príjemné chvíle spojené so skvelým jedlom a dobrým vínom sú najlepšou voľbou pre romantický Valentín 2024 Reštaurácia Košice je v stredu 14.februára otvorená od 15:00 do 21:00 pre všetky zamilované dvojice.

Rezervujte si stôl ešte dnes mailom alebo telefonicky rezervacie@kosicehotel.sk l +421 918 943 329

 

Dokonalá svadobná hostina sa stáva skutočnosťou jedine u nás! Čo je naším tajomstvom sa dozviete 2.2.2024 na Dni otvorených dverí Svadba 2024 v Košice Hotel****

Nie je nič krajšie a úprimnejšie ako stretnutia v kruhu rodiny a priateľov. Pre plánovanie skvelej oslavy s 4-hviezdičkovými službami je ideálnym miestom Košice Hotel**** 

Na najčastejšie otázky našich zákazníkov odpovedajú naši skúsení manažeri.

Keďže si vážime prírodu, Košice Hotel**** si zriadil vlastnú nabíjaciu stanicu pre elektromobily. Rýchle a inteligentné nabíjanie je rýchlejšie než cez bežnú domácu zásuvku.

Spojenie vína a skvelého jedla patrí k tým najlepším zážitkom, ktoré si človek môže dopriať.

Overený šéfkuchár spolu so skúseným someliérom Košice Hotel**** pripravili ponuku chutných jedál a zákusov lahodiacich s jedinečnými vínami MEA GRATI. 

Nezmeškajte predstavenie kolekcie vín vinárstva MEA GRATI 14.apríla o 18:00.

Radi by sme Vás pozvali na DOD Svadba 2022!

Termín: 1. Apríl 2022
Čas: 12.00 – 19.00
Miesto konania: Košice Hotel****

 

Tešiť sa môžete na prezentáciu našich výzdob a možností zdobenia sály. Radi Vám zodpovieme všetky zvedavé otázky a poradíme pri organizácii svadobnej hostiny.

Svadobné sály sú jedinečné a spĺňajú všetko potrebné, čo si pri plánovaní hostiny môžete priať. Útulné, moderné, krásne a navzájom nezávislé priestory vytvoria tú správnu vzácnu atmosféru veľkého dňa. Pri výbere menu ponúkame obľúbené svadobné balíky, s rôznymi možnosťami servírovaných chodov a bufetových stolov.

svadobná sála Alžbeta 

Správny výber pre zorganizovanie svadobnej hostiny na vysokej úrovni. Sála má kapacitu až do 140 hostí pri sedení za okrúhlymi stolmi. Pri hranatých stoloch je možné kapacitu mierne navýšiť. 

svadobná sála Michal 

Ideálna voľba pre svadby pre 110 hostí pri sedení za okrúhlymi stolmi. Pri hranatých stoloch je možné kapacitu mierne navýšiť. 

svadobná sála Reštaurácia Košice

Bude výborným rozhodnutím pre tých, ktorí plánujú menšiu svadbu v kruhu najbližších do 50 osôb pri sedení za hranatými stolmi.

123
UbytovanieReštauráciaPodujatiaUbytovací poriadokObchodné podmienky