Aktuality

Radi by sme Vás pozvali na DOD Svadba 2022!

Termín: 1. Apríl 2022
Čas: 12.00 – 19.00
Miesto konania: Košice Hotel****

 

Tešiť sa môžete na prezentáciu našich výzdob a možností zdobenia sály. Radi Vám zodpovieme všetky zvedavé otázky a poradíme pri organizácii svadobnej hostiny.

Svadobné sály sú jedinečné a spĺňajú všetko potrebné, čo si pri plánovaní hostiny môžete priať. Útulné, moderné, krásne a navzájom nezávislé priestory vytvoria tú správnu vzácnu atmosféru veľkého dňa. Pri výbere menu ponúkame obľúbené svadobné balíky, s rôznymi možnosťami servírovaných chodov a bufetových stolov.

svadobná sála Alžbeta 

Správny výber pre zorganizovanie svadobnej hostiny na vysokej úrovni. Sála má kapacitu až do 140 hostí pri sedení za okrúhlymi stolmi. Pri hranatých stoloch je možné kapacitu mierne navýšiť. 

svadobná sála Michal 

Ideálna voľba pre svadby pre 110 hostí pri sedení za okrúhlymi stolmi. Pri hranatých stoloch je možné kapacitu mierne navýšiť. 

svadobná sála Reštaurácia Košice

Bude výborným rozhodnutím pre tých, ktorí plánujú menšiu svadbu v kruhu najbližších do 50 osôb pri sedení za hranatými stolmi.

Situácia vo svete aj u nás sprísnila dezinfekciu vnútorných priestorov hotela, ktorú vykonávame v pravidelných intervaloch žiarením interiérov germicídnym žiaričom. Predstavuje najúčinnejšiu dezinfekciu nie len povrchov ale aj vzduchu ultrafialovým svetlom. 

Turbulentná pandemická situácia nás bohužiaľ neopúšťa, preto sme si pre našich hostí pripravili praktický darček. V Košice Hotel**** Vás príjemná recepčná obdaruje dezinfekčným balíčkom pre bezpečnejší pobyt. 

Ideálny spôsob, ako utužiť kolektív, či rozvíjať dobré vzťahy medzi ľudmi je jednoznačne zorganizovať kongres, oslavu, či svadbu v Košice Hotel****. Staňte sa našimi hosťami a my Vám za prejavenú dôveru a spoluprácu pripravíme večer, na ktorý budú tí Vaši hostia dlho spomínať.

V Košice Hotel**** poctivo fandíme našim olympionikom a držíme im palce v dosahovaní tých najlepších výsledkov na letných olympijských hrách 2020 v Tokiu. 

U nás sa ubytujete aj o polnoci! Hosťom poskytujeme štvorhviezdičkový servis 24/7 prostredníctvom neobmedzenej prevádzky recepcie. Dostupnosť ubytovania je vždy lepšie si preveriť vopred na telefónnom čísle +421 918 943 329. Následne sa viete ubytovať každý deň po 15:00 v akomkoľvek čase.
123
UbytovanieReštauráciaPodujatiaUbytovací poriadokObchodné podmienky