Podujatia

„Ak má byť manželstvo vydarené, treba sa zamilovať veľa ráz, ale vždy do tej istej osoby.“

—  John Goodman

Snúbenci snívajú o nezabudnuteľnej, elegantnej a luxusnej svadbe. Práve taká je dokonalá svadba v Košice Hotel**** Za rok 2019 je chvályhodnou vizitkou spokojnosť 54 svadobných párov nie len z Košíc, ale aj okolia, dokonca zahraničia.

Nie je nič krajšie a úprimnejšie ako stretnutia v kruhu rodiny a priateľov. Pre plánovanie skvelej oslavy s 4-hviezdičkovými službami je ideálnym miestom Košice Hotel**** 

Navždy sa zachová, v pamäti dokonalá stužková! Oslávte jeden z najdôležitejších momentov mladosti s eleganciou v luxusnom hoteli. 

Priestranné, klimatizované a nadštandardne technicky vybavené kongresové priestory ideálne na realizáciu školení, kongresov, meetingov, či neformálnych biznis raňajok.

Vraví sa, že raňajky sú základom dňa. Spojte príjemné s užitočným a naštartujete spoluprácu s obchodnými partnermi na luxusných raňajkách v Košice Hotel****

Ideálny spôsob, ako utužiť kolektív, či rozvíjať dobré vzťahy medzi ľudmi je jednoznačne zorganizovať firemný večierok, či ples. Staňte sa našimi hosťami a my Vám za prejavenú dôveru a spoluprácu pripravíme večer, na ktorý budú Vaši hostia dlho spomínať.

UbytovanieReštauráciaPodujatiaUbytovací poriadokObchodné podmienky