Ponúkame Vám kompletný servis služieb, ktorý pozostáva z úpravy a výzdoby miestnosti s tanečným parketom, profesionálnym technickým vybavením, výborné jedlo, lahodné nápoje, bar, kvalitný personál a služby na špičkovej úrovni. Pri výbere menu ponúkame na výber z viacerých možností servírovaných chodov a bufetových stolov, či konferenčných coffee breakov.

Reštaurácia Košice a štýlové moderné sály Alžbeta a Michal sú ideálnym miestom na usporiadanie akcie k príležitosti oslavy, svadby, kongresu, či plesu, alebo stužkovej slávnosti.

meeting room

Profesionálny priestor s intímnym prostredím pre nerušené porady, alebo kouching. Technicky špičkovo vybavená miestnosť s maximálnou kapacitou 10 osôb.

konferenčná a spoločenská sála Alžbeta = Alžbeta I + Alžbeta II 

Ponúka profesionálny priestor s moderným technickým vybavením. Výhodou sály Alžbeta je variabilita rozloženia podľa potrieb klienta a typu eventu. Využitím mobilnej steny je možné vytvoriť dva akusticky nezávislé a izolované priestory, sálu Alžbeta I a Alžbeta II. Pri rôznych typoch sedenia tak vieme zabezpečiť akcie s kapacitou 20 - 150 účastníkov. Elegantnú sálu počas dňa zalieva denné svetlo. Technické vybavenie na vysokej úrovni a najmodernejšia klimatizačná technológia vytvára ideálne podmienky na realizáciu reprezentatívnych podujatí.

kongresová a spoločenská sála Michal 

Je dimenzovaná na kapacitu až 200 osôb, pričom ponúka bohaté možnosti variability a dispozičného riešenia sedenia, občerstvenia i tanečného parketu. Sála Michal je priestor vhodný na realizovanie spoločenských, firemných a iných akcií. Veľkoryso vybavený interiér je po estetickej i technickej stránke predurčený našim klientom poskytnúť najvyššiu kvalitu a komfort.

kongresové centrum

Spojením oboch sál vzniká priestor, s maximálnym zázemím pre väčšie firemné a spoločenské akcie, akými sú konferencie, či kongresy. Kongresové centrum je možné prispôsobiť podľa počtu účastníkov a typu sedenia. Akcie prebiehajú paralelne a nerušene vedľa seba, pričom sú úplne nezávislé alebo vytvárajú priestor na organizovanie jednej veľkej akcie.

Podujatia:

GALÉRIA

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Radi s Vami prekonzultujeme predstavy a požiadavky. V prípade záujmu o preverenie termínu, osobné stretnutie, či obhliadku priestorov nás, prosím, kontaktujte vopred na +421 908 988 949 / lemak.ivan@kosicehotel.sk.