Ponúkame Vám kompletný servis služieb, ktorý pozostáva z úpravy a výzdoby miestnosti s tanečným parketom, výborné jedlo, lahodné nápoje, bar, kvalitný personál a služby na špičkovej úrovni. Pri výbere menu ponúkame na výber z viacerých možností servírovaných chodov a bufetových stolov.

Reštaurácia Košice a štýlové moderné sály Alžbeta a Michal sú ideálnym miestom na usporiadanie akcie k príležitosti oslavy založenia spoločnosti, Vianoc, Nového roka, či plesu.

akcia do 50 osôb

Je možné realizovať v obľúbenej Reštaurácii Košice na prízemí, či v kongresových sálach Alžbeta I. alebo Alžbeta II, na prvom poschodí.

akcia nad 50 osôb

V prípade väčšieho počtu hostí Vašu akciu zrealizujeme v sále Alžbeta s kapacitou 140 osôb, alebo v sále Michal s kapacitou 110 osôb. Pri organizácii veľkého eventu doporučujeme využitie oboch sál, čím tak navýšime kapacitu až na 220 osôb s komfortným sedením pri okrúhlych stoloch a rozsiahlym tanečným parketom.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Ponúkame kompletný servis služieb, ktorý pozostáva z úpravy a výzdoby spoločenskej sály s tanečným parketom, výborné jedlo, lahodné nápoje, bar, úctivý personál a služby na špičkovej úrovni 4-hviezd. Výber menu je podľa vlastných chutí z viacerých možností servírovaných chodov a  bufetových stolov.

Doplnkové služby

  • slávnostná výzdoba sály a stolov vo viacerých farebných vyhotoveniach,

  • biele návleky na stoličky šité na mieru,

  • nasvietenie sály v požadovanej farbe,

  • zabezpečenie nealkoholických nápojov,

  • zabezpečenie alkoholických nápojov,

  • poradestvo pri výbere ďalších dodávateľov služieb (Dj, foto, cukrárenská výroba a pod.)

ZASLAŤ CENNÍK

Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru, podľa výšky stanoveného rozpočtu a požiadaviek. V prípade záujmu o preverenie termínu, osobné stretnutie, či obhliadku priestorov nás, prosím, kontaktujte vopred na +421 908 988 949 / lemak.ivan@kosicehotel.sk.