Rozlúčka so strednou školou so sebou prináša mnoho organizačných povinností, s ktorými sme pripravení byť Vám nápomocní. S prihliadnutím na počet hostí pre Vás máme k dispozícii tri exkluzívne priestory na usporiadanie nezabudnuteľnej stužkovej slávnosti.

Stužková slávnosť do 50 osôb

Triedne posedenie, či menšiu stužkovú je možné realizovať v obľúbenej Reštaurácii Košice na prízemí, či v kongresových sálach Alžbeta I a Alžbeta II, na prvom poschodí.

Stužková slávnosť do 120 osôb

V prípade väčšieho počtu hostí Vašu stužkovú zrealizujeme v sále Alžbeta s kapacitou 120 osôb alebo v sále Michal s kapacitou 100 osôb. 

Reštaurácia Košice, ako aj obe spoločenské sály Alžbeta a Michal, sú klimatizované, majú k dispozícii tanečný parket a dataprojektor na zábavný program, ktorý ku stužkovej slávnosti neodmysliteľne patrí.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Ponúkame kompletný servis profesionálnych služieb, ktorý pozostáva z úpravy a výzdoby miestnosti s tanečným parketom, výborné jedlo, lahodné nápoje, bar, vyškolený personál a služby na špičkovej úrovni. Pri výbere menu ponúkame na výber z viacerých možností servírovaných chodov a  bufetových stolov.

Doplnkové služby

  • slávnostná výzdoba sály a stolov vo viacerých farebných vyhotoveniach,

  • biele návleky na stoličky šité na mieru,

  • nasvietenie sály v požadovanej farbe,

  • zabezpečenie nealkoholických nápojov,

  • zabezpečenie alkoholických nápojov,

  • poradestvo pri výbere ďalších dodávateľov služieb (Dj, foto, cukrárenská výroba a pod.)

ZASLAŤ CENNÍK

Radi s Vami prekonzultujeme predstavy a požiadavky. V prípade záujmu o preverenie termínu, osobné stretnutie, či obhliadku priestorov nás, prosím, kontaktujte vopred na +421 908 988 949 / obchod@kosicehotel.sk