To, že jedlo je naozaj chutné a personál hodný 4* hotela odzrkadľuje množstvo svadobných hostín, rodinných osláv každého druhu, ako aj firemných podujatí a večierkov.

Aj náš hotel vytrvalo bojuje s obmedzeniami súvisiacimi s COVID-19, len vďaka snahe pani riaditeľky maximálne sa prispôsobiť možnostiam momentálnej situácie, je náš hotel stále otvorený s ponukou balených jedál.

Bohaté raňajky,  ktoré bývali formou bufetu hostia dostávajú v podobe hygienicky baleného raňajkového balíčka a obedy je možné objednať si online cez našu web stránku, alebo telefonicky. Vyzdvihnúť si jedlo zabalené vo vkusných termo nádobách, je možné priamo v reštaurácii, zároveň je zabezpečená aj donáška bistro kuriérom, alebo nás nájdete na obľúbených platformách Bolt food a Wolt.

Reštauráciu a spoločné priestory, dôkladne dezinfikujeme germicidným žiaričom G55WA, ktorý dezinfikuje povrchy a vzduch ultrafialovým žiarením. Čím úspešne chránime hostí, aj zamestnancov pred šírením COVID-19.

My v Košice Hotel**** veríme, že momentálna situácia je len dočasná, a čoskoro sa vrátime k pôvodnému gastro životu aj u nás.