Cesta od hotelového nováčika k silnému menu

Výstavba sa spustila v roku 2012, kedy už pevne stál Košice Hotel****

Otvorenie a spustenie hotela bolo v lete 2013. Za toto krátke obdobie sa nám podarilo vybudovať si v rámci mesta silné postavenie, ktoré neustále potvrdzujeme.

Šíriaci sa záujem o krásne svadby nám umožnil v roku 2017 kapacitne rozšíriť sálu Alžbeta, až pre 140 hostí.

Dopyt stále stúpal, tento krát o ubytovanie, preto sme sa rozhodli expandovať ďalej a v roku 2019 bolo úspešne skolaudované nové poschodie s luxusnými 9 izbami v rôznych štandardoch. Dokonca sme rozšírili portfólio ponúkaných izieb o dva nové typy, pre väčšie pohodlie našich hostí.

Strategická poloha hotela s letiskom Košice si  pýtala vytvoriť dobrý partnerský vzťah. Čo sa  úspešne podarilo a aj preto sa k nám radi  vracajú nie len cestovné kancelárie, ale aj samotní piloti a letušky. 

Aktuálne sa tešíme záujmu o služby hotela nie len u domácich obchodných cestujúcich, ale aj u zahraničných turistov. Pochváliť sa vieme aj slávnymi hosťami ako Zuzana Smatanová, Celeste Buckingham, Kali, Marián Hossa st. a ďalší.

Momenty slávy

  • V roku 2014 tu svoju svadbu zorganizovalo viac ako 70 mladomanželov! 
  • Veľmi obľúbená bola aj Svadobná výstava, ktorá sa v spolupráci so spoločnosťou Perfect event uskutočňovala v priestoroch hotela na jeseň v rokoch 2014 až 2017. 
  • V roku 2015 bol práve Košice Hotel**** týždeň hlavným presscentrom počas medzinárodnej motocyklovej súťaže Enduro.
  • Pár rokov v našich priestoroch sídlil Rotary Club.
  • Pravidelné aktivity u nás poriadajú samosprávne orgány, Košický samosprávny kraj (2019) a Magistrát mesta Košice.
  • Máme skúsenosti s konferenciami medicínskymi, študentskými, nových informačných technológií a odborových organizácií.
  • Mali sme možnosť hostiť reprezentantov Majstrovstiev sveta v hokejbale (2019) aj zahraničných fanúšikov Majstrovstiev sveta v hokeji (2019).