reklam

Vážení hostia, Reštaurácia Košice

bude dňa 14.12.2018 (piatok) od 15:00 ZATVORENÁ

z dôvodu konania súkromnej akcie.

Pre hotelových hostí je IZBOVÝ SERVIS dostupný do 17:00.

Ďakujeme za pochopenie.

***

Dear guests, the Restaurant Košice will be CLOSED

on 14/12/2018 (Friday) from 3pm

for a private event.

For hotel guests is ROOM SERVICE available until 5pm.

Thank you for your understanding.

 

 

História hotela

KOŠICE HOTEL**** patrí medzi najmladšie košické hotely. Napriek tomu, že funguje iba od leta 2013 sa mu aj za toto krátke obdobie podarilo vybudovať si v rámci mesta silné postavenie. Vzhľadom na našu polohu máme úspešnú spoluprácu s Letiskom Košice, ako aj samotnými aerolíniami.

Aj strategická poloha spôsobila, že o služby hotela čoraz viac prejavujú záujem nie len domáci obchodní cestujúci, ale aj zahraniční turisti. Medzi ubytovanými hosťami nechýbajú ani známe osobnosti ako napr. Zuzana Smatanová, Celeste Buckingam, Kali, Marián Hossa st. Už 4. rok v poradí sa hotel pýši hodnotením číslo 9.1 na portáli booking.com.

Košice Hotel má za sebou mnoho úspešných akcií. Medzi doterajšie najvýznamnejšiu projekty patrí organizácia viacerých medicínskych konferencií. V roku 2015 bol hotel týždeň hlavným presscentrom počas medzinárodnej motocyklovej súťaže Enduro. 

Košice Hotel je hotel známy aj vďaka krásnym svadbám, ktoré sa možu počítať na stovky. V roku 2014 tu svoju svadbu zorganizovalo viac ako 70 mladomanželov! Odvtedy si v spoločenských sálach zatancovali tisícky svadobných hostí.

Veľmi obľúbená je aj Svadobná výstava, ktorá sa v spolupráci so spoločnosťou Perfect event uskutočňuje v priestoroch hotela vždy na jeseň už od roku 2014. 

V lete 2017 sa uskutočnila prístavba k spoločenskej sále Alžbeta, čím sa podarilo navýšiť jej kapacitu až na 200 osôb! V roku 2018 je plánované ukončenie prístavby nových 9 izieb.