Aktuality

Situácia vo svete aj u nás sprísnila dezinfekciu vnútorných priestorov hotela, ktorú vykonávame v pravidelných intervaloch žiarením interiérov germicídnym žiaričom. Predstavuje najúčinnejšiu dezinfekciu nie len povrchov ale aj vzduchu ultrafialovým svetlom. 

Turbulentná pandemická situácia nás bohužiaľ neopúšťa, preto sme si pre našich hostí pripravili praktický darček. V Košice Hotel**** Vás príjemná recepčná obdaruje dezinfekčným balíčkom pre bezpečnejší pobyt. 

Ideálny spôsob, ako utužiť kolektív, či rozvíjať dobré vzťahy medzi ľudmi je jednoznačne zorganizovať kongres, oslavu, či svadbu v Košice Hotel****. Staňte sa našimi hosťami a my Vám za prejavenú dôveru a spoluprácu pripravíme večer, na ktorý budú tí Vaši hostia dlho spomínať.

V Košice Hotel**** poctivo fandíme našim olympionikom a držíme im palce v dosahovaní tých najlepších výsledkov na letných olympijských hrách 2020 v Tokiu. 

U nás sa ubytujete aj o polnoci! Hosťom poskytujeme štvorhviezdičkový servis 24/7 prostredníctvom neobmedzenej prevádzky recepcie. Dostupnosť ubytovania je vždy lepšie si preveriť vopred na telefónnom čísle +421 918 943 329. Následne sa viete ubytovať každý deň po 15:00 v akomkoľvek čase.

Hotel sa môže pochváliť ubytovaním v štvorhviezdičkovej kvalite s kapacitou 39 izieb rozmiestnených na 4 poschodiach. Pripravených pre hostí máme 76 pevných lôžok a 15 prísteliek. 

 

123
O hoteliUbytovanieReštauráciaPodujatiaAktualityKontaktGaléria