Aktuality

04.02.2021
Srdcom každého hotela aj toho nášho je kuchyňa s hotelovou reštauráciou. Tá naša je síce menšia s kapacitou do 70 osôb, ale svojou útulnosťou a variabilitou je najvyužívanejším hotelovým priestorom. Reštaurácia Košice žije svoj život od skorých ranných hodín podávaním raňajok formou pestrých bufetových stolov, obedovým menu počas obedňajších hodín a večere a la carte so širokou paletou chuťoviek nášho šéfkuchára.
04.02.2021
Ubytujte sa aj s domácim miláčikom, pre nás žiaden problém! V hoteli sú okrem dvojnohých hostí vítaní aj tí štvornohí. Ich pobyt nám prosím oznámte pri rezervácii ubytovania.
05.02.2021
Radi si zapálite v krytom priestore a pri tom scrollujete online svet vo svojom telefóne? U nás aj táto možnosť dostupná! Fajčiari majú svoj vyhradený priestor pred hotelom a zároveň vedia pohodlne prejsť priamo z izby, v papučiach do krytej fajčiarne, umiestnenej  na najvyššom poschodí budovy.
10.03.2021
Častým návštevníkom hotela sú aj rodiny s deťmi, preto ponúkame súkromný a nerušený priestor aj pre najmenších. Mamičky a oteckovia vedia pohodlne prebaliť, či nakŕmiť svoje dieťa vo vstupnej hale hotela. Súčasťou priestrannej miestnosti pre imobilných hostí je prebaľovací pult. 
14.07.2021

Košice Hotel**** patrí medzi najmladšie košické hotely, hoci má takmer 8 rokov. Otvorenie v lete 2013 bolo zlomovým momentom, ktorý priniesol lavínu spokojných hostí, úspešné spolupráce a nezabudnuteľné spoločenské podujatia. Hotel poskytuje ubytovacie služby na profesionálnej úrovni a je zaradený medzi 4 hviezdičkové hotely. Ponúka reštauračné služby, kde je preferovaní chutná a kvalitná gastronómia spojená s exkluzívnou vinotékou. Pre účely rôznych súkromných, vzdelávacích a kultúrno-spoločenských podujatí a eventov slúžia kongresové priestory hotela. Moderný hotel s autentickým nádychom mesta Košíc je to pravé orechové, čo metropola východu ponúka pre náročného klienta. Významným benefitom je spolupráca a pešia blízkosť do 5 minút, najväčšieho indoorového ihriska na Východnom Slovensku, Steam Factory.

 

 

12
O hoteliUbytovanieReštauráciaPodujatiaAktualityKontaktGaleria