reklam

Vínny večer

Spojenie vína a skvelého jedla patrí k tým najlepším zážitkom, ktoré si človek môže dopriať.

Nezmeškajte predstavenie kolekcie vín

vinárstva MEA GRATI

14.apríla o 18:00.

 

Riadená degustácia 13 druhov vín

s večerou 69€ pre 1 osobu

 

Rezervácia

 rezervacie@kosicehotel.sk  +421 918 943 329

Aktuality

Turbulentná pandemická situácia nás bohužiaľ neopúšťa, preto sme si pre našich hostí pripravili praktický darček. V Košice Hotel**** Vás príjemná recepčná obdaruje dezinfekčným balíčkom pre bezpečnejší pobyt. 

Ideálny spôsob, ako utužiť kolektív, či rozvíjať dobré vzťahy medzi ľudmi je jednoznačne zorganizovať kongres, oslavu, či svadbu v Košice Hotel****. Staňte sa našimi hosťami a my Vám za prejavenú dôveru a spoluprácu pripravíme večer, na ktorý budú tí Vaši hostia dlho spomínať.

V Košice Hotel**** poctivo fandíme našim olympionikom a držíme im palce v dosahovaní tých najlepších výsledkov na letných olympijských hrách 2020 v Tokiu. 

U nás sa ubytujete aj o polnoci! Hosťom poskytujeme štvorhviezdičkový servis 24/7 prostredníctvom neobmedzenej prevádzky recepcie. Dostupnosť ubytovania je vždy lepšie si preveriť vopred na telefónnom čísle +421 918 943 329. Následne sa viete ubytovať každý deň po 15:00 v akomkoľvek čase.

Hotel sa môže pochváliť ubytovaním v štvorhviezdičkovej kvalite s kapacitou 39 izieb rozmiestnených na 4 poschodiach. Pripravených pre hostí máme 76 pevných lôžok a 15 prísteliek. 

 

Srdcom každého hotela aj toho nášho je kuchyňa s hotelovou reštauráciou. Tá naša je síce menšia s kapacitou do 70 osôb, ale svojou útulnosťou a variabilitou je najvyužívanejším hotelovým priestorom. Reštaurácia Košice žije svoj život od skorých ranných hodín podávaním raňajok formou pestrých bufetových stolov, obedovým menu počas obedňajších hodín a večere a la carte so širokou paletou chuťoviek nášho šéfkuchára.
123
O hoteliUbytovanieReštauráciaPodujatiaAktualityKontaktGaleria