Aktuality

Situácia vo svete aj u nás sprísnila dezinfekciu vnútorných priestorov hotela, ktorú vykonávame v pravidelných intervaloch žiarením interiérov germicídnym žiaričom. Predstavuje najúčinnejšiu dezinfekciu nie len povrchov ale aj vzduchu ultrafialovým svetlom. Od hostí vyžadujeme dodržiavanie odstupov a nosenie respirátora FFP2 v interiéri.

Oživme šťastné chvíle a prinesme spoločne úsmev do tejto zvláštnej doby. Pochváľte sa šťastnými zážitkami z Košice Hotel**** a my Vás za to odmeníme.

 

Turbulentná pandemická situácia nás bohužiaľ neopúšťa, preto sme si pre našich hostí pripravili praktický darček. V Košice Hotel**** Vás príjemná recepčná obdaruje dezinfekčným balíčkom pre bezpečnejší pobyt. 

Ideálny spôsob, ako utužiť kolektív, či rozvíjať dobré vzťahy medzi ľudmi je jednoznačne zorganizovať kongres, oslavu, či svadbu v Košice Hotel****. Staňte sa našimi hosťami a my Vám za prejavenú dôveru a spoluprácu pripravíme večer, na ktorý budú tí Vaši hostia dlho spomínať.

V Košice Hotel**** poctivo fandíme našim olympionikom a držíme im palce v dosahovaní tých najlepších výsledkov na letných olympijských hrách 2020 v Tokiu. 

Tropické teploty roztopili aj ceny izieb u nás. Elegantné ubytovanie v modernom dizajne a najmä nadštandartnom servise  si v auguste užijete za zvýhodnené ceny. V ponuke sú nie len izby pre bussines klientov, ale aj romantický apartmán pre páry, či troj až štvorlôžkové  priestranné izby pre partiu kamarátov, aj rodiny s deťmi. Ak sú Košice vašou medzistávkou na dovolenku, alebo priamo objavujete krásu mesta,v auguste sa určite ubytujete v tom správnom hoteli, ktorým je Košice Hotel****.

123
O hoteliUbytovanieReštauráciaPodujatiaAktualityKontaktGaleria