Ubytovanie

Jednolôžková štandard izba

Jednolôžková štandard izba s rozlohou 15m2 je vhodná pre cestujúcich, ktorý ocenia súkromie v moderne vybavenej izbe. Hosť má k dispozícii vybavenie poskytujúce plný komfort a spokojnosť.

Dvojlôžková štandard izba

Dvojlôžková štandard izba vo verzii s oddelenými posteľami je ideálna voľba pre obchodných cestujúcich, účastníkov recepcií, kongresov a zástupcov firiem. Plne uspokojí klienta, ktorý ocení komfort o výmere 15m2 i svetlý priestor v modernom, neokázalom štýle. V ponuke máme aj dvojlôžkové izby s manželskou posteľou pre páry, ktoré hľadajú moderné prostredie a vysoký komfort. 

Izba Exclusive

Izba Exclusive je určená hlavne pre páry s vysokými nárokmi na ubytovanie. K dispozícii je priestranná, pohodlná izba, zariadená v modernom, neokázalom štýle. O ničím nerušený spánok sa postarajú pohodlné matrace manželskej postele. Technická vybavenosť v izbe spĺňa najvyšší štandard.

Apartmán

Apartmán je určený pre klientov s najvyššími nárokmi na ubytovanie. Izba sa pre nich stáva životným priestorom, a v tomto zmysle v maximálnej miere zodpovedá náročným požiadavkám. Izba disponuje samostatnou obývacou časťou. Celková výmera apartmánu je 38 m2.

Cenník ubytovania
KOŠICE HOTEL**** ponúka 30 luxusných izieb a apartmánov, ktoré vynikajú svojou priestrannosťou, moderným zariadením a aj náročným hosťom poskytnú maximálny komfort. Pripojenie na internet a parkovanie sú zahrnuté v cene ubytovania.
 
Ubytovací poriadok

Dovoľujeme si vás upozorniť, že ubytovanie v hoteli KOŠICE HOTEL**** („ďalej len hotel“) sa riadi nasledujúcim ubytovacím poriadkom.