Svadby

Fotogaléria

Sála Alžbeta je tým správnym miestom pre zorganizovanie svadobnej hostiny na vysokej úrovni. Sála má kapacitu až do 140 hostí pri sedení za okrúhlymi stolmi. 

Sála Michal  je ideálna pre svadby až pre 110 hostí pri sedení za okrúhlymi stolmi. Pri hranatých stoloch je možné kapacitu v oboch sálach mierne navýšiť. 

Reštaurácia Košice bude výbornou voľbou pre tých, ktorí plánujú menšiu svadbu v kruhu najbližších do 50 osôb pri sedení za hranatými stolmi.

Každá sála je jedinečná a spĺňa všetko potrebné, čo si pri plánovaní svadby môžete priať. Útulné, moderné, krásne a navzájom nezávislé priestory Vás naladia na tú správnu svadobnú atmosféru. Pri výbere menu ponúkame obľúbené svadobné balíky, kde máte na výber z viacerých možností servírovaných chodov a bufetových stolov.

Naším cieľom je aj tým najnáročnejším klientom svadobné prípravy čo najviac uľahčiť, a preto ponúkame nasledujúce doplnkové služby:

  • slávnostná výzdoba sály a stolov vo viacerých farebných vyhotoveniach,
  • biele návleky na stoličky šité na mieru,
  • nasvietenie sály v požadovanej farbe,
  • zabezpečenie nealkoholických nápojov,
  • zabezpečenie alkoholických nápojov,
  • poradestvo pri výbere ďalších dodávateľov služieb (Dj, foto, cukrárenská výroba a pod.)

Len za posledný rok je chvályhodnou vizitkou spokojnosť 54 svadobných párov nie len z Košíc, ale i okolia a zahraničia.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA PRIESTOROV

Radi s Vami prekonzultujeme všetky Vaše predstavy a požiadavky. V prípade záujmu o preverenie termínu, osobné stretnutie, či obhliadku priestorov nás prosím kontaktujte vopred na 0918 608 831, 0918 804 716 alebo emailom na obchod@kosicehotel.sk.

REZERVÁCIA PRIESTOROV

Videogaléria

 

   

 

   

 

Odporúčania z Mojasvadba.sk, pre profesionála KOŠICE HOTEL ****