reklam

Vážení hostia, Reštaurácia Košice

bude dňa 14.12.2018 (piatok) od 15:00 ZATVORENÁ

z dôvodu konania súkromnej akcie.

Pre hotelových hostí je IZBOVÝ SERVIS dostupný do 17:00.

Ďakujeme za pochopenie.

***

Dear guests, the Restaurant Košice will be CLOSED

on 14/12/2018 (Friday) from 3pm

for a private event.

For hotel guests is ROOM SERVICE available until 5pm.

Thank you for your understanding.

 

 

Stužkové slávnosti

Fotogaléria

Rozlúčka so strednou školou so sebou prináša mnoho organizačných povinností, s ktorými sme v KOŠICE HOTEL**** pripravení byť Vám nápomocní. S prihliadnutím na počet hostí pre Vás máme k dispozícii tri exkluzívne priestory na usporiadanie stužkovej slávnosti. Triedne posedenie či stužkovú do 50 osôb je možné usporiadať v Reštaurácii Košice, sále Alžbeta I. alebo Alžbeta II. V prípade väčšieho počtu hostí Vašu stužkovú zrealizujeme v sále Alžbeta s kapacitou 140 osôb alebo v sále Michal s kapacitou 110 osôb. V prípade záujmu je možné využitie oboch sál čím tak navýšime kapacitu až na 220 osôb s komfortným sedením pri okrúhlych stoloch.

Ponúkame Vám kompletný servis služieb, ktorý pozostáva z úpravy a výzdoby miestnosti s tanečným parketom, výborné jedlo, lahodné nápoje, bar, úctivý personál a služby na špičkovej úrovni. Pri výbere menu ponúkame na výber z viacerých možností servírovaných chodov a  bufetových stolov.

Naším cieľom je aj tým najnáročnejším klientom prípravy čo najviac uľahčiť a preto ponúkame nasledujúce doplnkové služby:

  • slávnostná výzdoba sály a stolov vo viacerých farebných vyhotoveniach,
  • biele návleky na stoličky šité na mieru,
  • nasvietenie sály v požadovanej farbe,
  • zabezpečenie nealkoholických nápojov,
  • zabezpečenie alkoholických nápojov,
  • poradestvo pri výbere ďalších dodávateľov služieb (Dj, foto, cukrárenská výroba a pod.)

Reštaurácia Košice, ako aj obe spoločenské sály, sú klimatizované, majú k dispozícii tanečný parket a dataprojektor na zábavný program, ktorý ku stužkovej slávnosti neodmysliteľne patrí.

Radi s Vami prekonzultujeme všetky Vaše predstavy a požiadavky. V prípade záujmu o preverenie termínu, osobné stretnutie či obhliadku priestorov nás prosím kontaktujte vopred na 0918 608 831, 0918 804 716 alebo emailom na obchod@kosicehotel.sk

VIRTUÁLNA PREHLIADKA PRIESTOROV

REZERVÁCIA PRIESTOROV