Oslavy

Fotogaléria

Rodinné oslavy do 50 osôb je možné realizovať v reštaurácii Košice, v sále Alžbeta I. alebo Alžbeta II. V prípade väčšieho počtu hostí je možné dve menšie sály prepojiť a oslavu uskutočniť v sále Alžbeta s využitím jej celkovej kapacity až 140 miest pri sedení za okrúhlymi stolmi. Ideálna pre oslavy až pre 110 hostí pri sedení za okrúhlymi stolmi je aj sála Michal. Všetky priestory sú navzájom nezávislé a naladia Vás na tú správnu atmosféru. 

Slávnostné 2, 3 alebo 4-chodové menu si podľa vlastných preferencií môžete zostaviť z ponuky á la carte alebo špeciálnej ponuky servírovaných jedál. Samozrejmosťou je doobjednanie neskoršieho občerstvenia formou teplých a studených bufetov.

Naším cieľom je aj tým najnáročnejším klientom svadobné prípravy čo najviac uľahčiť a preto ponúkame nasledujúce doplnkové služby:

  • slávnostná výzdoba sály a stolov vo viacerých farebných vyhotoveniach,
  • biele návleky na stoličky šité na mieru,
  • nasvietenie sály v požadovanej farbe,
  • zabezpečenie nealkoholických nápojov,
  • zabezpečenie alkoholických nápojov,
  • poradestvo pri výbere ďalších dodávateľov služieb (Dj, foto, cukrárenská výroba a pod.)

Tešíme sa návratu spokojných klientov, s ktorými sa stretávame najskôr pri svadbách, následne krstinách, rodinných oslavách, či karoch.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA PRIESTOROV

Radi s Vami prekonzultujeme všetky Vaše predstavy a požiadavky. V prípade záujmu o preverenie termínu, osobné stretnutie či obhliadku priestorov nás prosím kontaktujte vopred na 0918 608 831, 0918 804 716 alebo emailom na obchod@kosicehotel.sk.

REZERVÁCIA PRIESTOROV