Vaše predstavy, naša realizácia.

Moderné, priestranné, klimatizované a technicky vybavené spoločenské priestory v KOŠICE HOTEL****  sú ideálne na realizáciu školení, konferencií, kongresov, porád či workshopov.

Konferenčná a spoločenská sála Alžbeta ponúka útulne a moderne zariadený priestor. Výhodou sály Alžbeta je možnosť samotný priestor variovať podľa potrieb klienta a typu eventu. Využitím mobilnej steny je možné vytvoria dva akusticky nezávislé a izolované priestory, sálu Alžbeta I. a Alžbeta II. Pri rôznych typoch sedenia tak vieme zabezpečiť rôzne akcie s kapacitou 20 – 100 účastníkov. Elegantnú sálu počas dňa zalieva denné svetlo, v prípade potreby je možné jednoducho zabezpečiť potrebné zatemnenie. Technické a interiérové vybavenie na najvyššej úrovni a najmodernejšia klimatizačná technológia vytvára tie najvhodnejšie podmienky na realizáciu eventov.

Multifunkčná kongresová a spoločenská sála Michal je dimenzovaná na kapacitu až 200 osôb pričom ponúka bohaté možnosti variability a dispozičného riešenia umiestnenia sedenia, občerstvenia i tanečného parketu. Sála Michal, rovnako, ako sála Alžbeta je priestor je vhodný na realizovanie spoločenských, firemných a iných akcií. Veľkoryso vybavený priestranný interiér je po estetickej i technickej stránke predurčený našim klientom poskytnúť najvyššiu kvalitu a komfort.

Spojením dvoch veľkých spoločensko-kongresových sál Alžbeta a Michal  vzniká atraktívny priestor, ktorý poskytuje maximálny komfort a zázemie pre priebeh väčších firemných či spoločenských akcií akými sú konferencie či kongresy. Variabilné  kongresové centrum je možné prispôsobiť podľa počtu účastníkov a typu sedenia. Akcie v nich môžu prebiehať paralelne vedľa seba, pričom sú úplne nezávislé alebo vytvárajú ideálny priestor na organizovanie jednej veľkej akcie.

Vysokokvalitné vybavenie kongresovo-spoločenského centra, mimoriadne kvalitná kuchyňa, pekné a moderné priestory, prívetivý a vyškolený personál zaručujú vysokú úroveň a komplexnosť našich služieb podľa želania nášho klienta. K celkovému komfortu hostí prispieva aj veľkokapacitné parkovisko priamo pred hotelom.

Sme otvorení  spolupráci s rôznorodými agentúrami, organizátormi, štátnymi inštitúciami, ale aj všetkým projektom, ktoré hľadajú spoľahlivého partnera. Našou snahou je vytvárať priaznivé technické a obchodné podmienky,ktoré uspokoja všetky strany.

 

Videogaléria

       

 

Fotogaléria