Kongresy a školenia

Fotogaléria
www.gesker.skwww.gesker.skwww.gesker.skwww.tramtaria.skwww.tramtaria.skwww.tramtaria.sk

Konferenčná a spoločenská sála Alžbeta ponúka útulne a moderne zariadený priestor. Výhodou sály Alžbeta je možnosť samotný priestor variovať podľa potrieb klienta a typu eventu. Využitím mobilnej steny je možné vytvoria dva akusticky nezávislé a izolované priestory, sálu Alžbeta I. a Alžbeta II. Pri rôznych typoch sedenia tak vieme zabezpečiť akcie s kapacitou 20 - 100 účastníkov. Elegantnú sálu počas dňa zalieva denné svetlo, v prípade potreby je možné zabezpečiť potrebné zatemnenie. Technické a interiérové vybavenie na vysokej úrovni a najmodernejšia klimatizačná technológia vytvára ideálne podmienky na realizáciu eventov.

Multifunkčná kongresová a spoločenská sála Michal je dimenzovaná na kapacitu až 200 osôb pričom ponúka bohaté možnosti variability a dispozičného riešenia umiestnenia sedenia, občerstvenia i tanečného parketu. Sála Michal je priestor je vhodný na realizovanie spoločenských, firemných a iných akcií. Veľkoryso vybavený priestranný interiér je po estetickej i technickej stránke predurčený našim klientom poskytnúť najvyššiu kvalitu a komfort.

Spojením oboch sál vzniká priestor, ktorý poskytuje maximálny komfort a zázemie pre priebeh väčších firemných či spoločenských akcií akými sú konferencie či kongresy. Variabilné kongresové centrum je možné prispôsobiť podľa počtu účastníkov a typu sedenia. Akcie v nich môžu prebiehať paralelne vedľa seba, pričom sú úplne nezávislé alebo vytvárajú priestor na organizovanie jednej veľkej akcie.

Radi s Vami prekonzultujeme všetky Vaše predstavy a požiadavky. V prípade záujmu o preverenie termínu, osobné stretnutie či obhliadku priestorov nás prosím kontaktujte vopred na 0918 608 831, 0918 804 716 alebo emailom na obchod@kosicehotel.sk.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA PRIESTOROV

REZERVÁCIA PRIESTOROV


 

Konferencia MEDIUS