Podujatia

             

 

             

Svadby

Šťastné manželstvo nie je niečo, čo sa jednoducho stane. Je to niečo, čo treba budovať postupne. Začína sa výnimočným svadobným dňom.

Každý pár sníva o tom, že jeho svadba bude nezabudnuteľná, elegantná, luxusná a moderná.

A taká môže byť aj Vaša svadba v Košice Hotel****.

Náš tím je pripravený vynaložiť maximálne úsilie k naplneniu Vašich predstáv o dokonalej svadbe. 

Naším cieľom je aj tým najnáročnejším klientom svadobné prípravy čo najviac uľahčiť, a preto ponúkame nasledujúce doplnkové služby.

Oslavy

Láska k rodine a priateľom je zo všetkých ušľachtilých ľudských citov tým najčastejším a najpevnejším. Nie je nič lepšie ako stretnutia v kruhu rodiny a priateľov.

Viacero útulných, moderných a krásnych priestorov ponúka usporiadanie

  • rodinných osláv,
  • smútočných karov,
  • promócií,
  • cirkevných osláv (krstiny, 1. sväté prijímanie, birmovka, primície). 

Každá sála je jedinečná a spĺňa všetko potrebné, čo si pri plánovaní skvelej oslavy môžete priať.

Firemné večierky a plesy

Ideálnym spôsobom, ako si pri hektickom pracovnom tempe vydýchnuť, utužiť kolektív, či rozvíjať dobré vzťahy medzi ľudmi a kolegami je jednoznačne zorganizovanie firemného večierka, či plesu

Staňte sa našimi hosťami a my Vám za prejavenú dôveru a spoluprácu pripravíme večer, na ktorý budete vy, aj Vaši hostia, dlho spomínať.

Ponúkame Vám kompletný servis služieb, ktorý pozostáva z úpravy a výzdoby miestnosti s tanečným parketom, výborné jedlo, lahodné nápoje, bar, úctivý personál a služby na špičkovej úrovni. Pri výbere menu ponúkame na výber z viacerých možností servírovaných chodov a bufetových stolov.

 

Stužkové slávnosti

Navždy sa zachová, v pamäti dokonalá stužková

Oslávte jeden z najdôležitejších momentov v živote každého študenta, nechajte náročné prípravy na nás a užite si najkrajší deň mladosti v Košice Hotel****.

Zelená stužka ako symbol mladosti, zapečatené triedne knihy, dvere tried, tablá a samotný večierok v kruhu spolužiakov, učiteľov a rodičov... Stužkové slávnosti patria u nás medzi novšie študentské tradície, lebo rozvoj slovenských gymnázií a iných stredných škôl sa začal až po vzniku Československej republiky roku 1918. 

Bude nám cťou byť v tejto vzácnej chvíli súčasťou nezabudnuteľných okamihov vo Vašom živote. 

heart