Reštaurácia Košice

Jedálny lístok reštaurácie Košice je inšpirovaný tým najlepším z medzinárodnej kuchyne s dôrazom predovšetkým na čerstvosť a sezónnosť surovín, ako aj ich lokálny pôvod.

Naša reštaurácia už nie je len miesto, kde možno zahnať hlad, ale aj priestor na príjemný zážitok. Reštaurácia Košice sa tak pod vedením skúseného šéfkuchára, útulného prostredia, starostlivej a prívetivej obsluhy stáva srdcom hotela. Vďaka kombinácii klasických regionálnych receptúr a najmodernejších technológií si návštevníci môžu dopriať ozajstný gatronomický zážitok. Na vyniknutie tých správnych chutí Vám naša obsluha odporučí to správne víno z našej vinotéky a rozhodne by ste nemali vynechať sladkú bodku - niektorý z jedinečných dezertov nášho šéfkuchára.

Denné menu

Aktuálna ponuka obedového menu reštaurácie Košice pozostáva z tradičných slovenských dobrôt, zahraničných špecialít a sezónnych delikates. Obedové menu sa podáva od 11:00 do 14:00

Jedálny lístok

Objavte bohatý sortiment jedál tradičnej slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Vďaka kombinácii klasických regionálnych receptúr a najmodernejších technológií si naši návštevníci môžu dopriať ozajstný gastronomický zážitok.

Nápojový lístok

V našej reštaurácii Košice vám ponúkame široký výber alkoholických a nealkoholický nápojov, kvalitných vín a koňakov.

Vínna karta

Na vyniknutie tých správnych chutí Vám naša obsluha odporučí to správne domáce či zahraničné víno z našej vinotéky.

Fotogaléria