Recenzie našich hostí

17.5.2016 Jana (recenzia na facebooku)

Naša svadba v tomto hoteli splnila a aj predčila všetky naše očakávania. Pekná sála, moderné izby, výborné jedlo, milý a spoľahlivý perosnál a ústretový manažér Maroš, ktorého neprekvapila žiadna naša požiadavka, vždy hľadal spôsob ako sa to dá, nie nedá. Vďaka tomuto prístupu sme sa cítili výnimočne a náš svadobný deň sme si mohlii naplno užiť a zbytočne sa nezaťažovať. Ďakujeme a odporúčame!


15.5.2016 Ing. Ľubomír V.

Dobrý deň p. Kačová, chcel by som sa poďakovať za výbornú organizáciu našej rodinnej oslavy- birmovka 14.5.2016. Cítili sme sa veľmi príjemne. Prostredie (stôl a výzdoba) bolo pekne pripravené, jedlo a dezert boli vynikajúce. Osobitne chcem vyzdvihnúť aj príjemný a profesionálny prístup personálu, vrátane ústretovosti Váš a vášho kolegu p. Ondu pri dojednávanú podmienok a detailov. Verím, že to nebola posledná akcia, ktorú sme organizovali vo vašom hoteli. Samozrejme budeme váš hotel odporúčať aj našim známym v prípade, že by  potrebovali niečo podobné prípadne väčšie zorganizovať.


27.4.2016 Jana (recenzia na facebooku)

Odporúčame svadbu v tomto hoteli, je tu všetko čistučné, nové, mladý personál- veľmi ochotní sú všetci. My sme sa cítili perfektnem služby sú naozaj na 10/10. Výborná cena a super zážitok!! Izby sú krásne a čitučné, moderné. Manažér p. Onda bol veľmi ústretový a milý a taktiež slečna Dominika má u nás 10/10. Ďakujeme ešte raz.


12.4.2016 Júlia (recenzia na facebooku)

Od prvej chvíle sme boli z hotela nadšení. Manažér MarošOnda od nás dostáva 10/10, veľmi ochotný človek s vysokou mierou trvpezlivosti a ľudskosti. Vo všetkom nám vyhovel a poradil. Ak nastal problém, tak ho bez problémov vyriešil. Ceníme si jeho šikovnosť, je to veľmi milý mladý pán. Čo sa týka sály, výzdoby, jedla, tak všetko tip top, doknca nad naše očakávania. Mladý personál zabezpečoval pohodlie nie len nám, ale aj našim hosťom. Celý čas sa o nás pekne starali. Taktiež nebol problém s komunikáciou počas celej hostiny. Ďakujeme, budeme v dobrom spomínať!


10.2.2016 Lucia

Dobrý deň, posielam Vám zopár fotiek z našej svadby. Ešte raz ďakujeme za krásnu svadbu :)


21.1.2016 Michaela H. (recenzia na facebooku)

Super hotel! Servis na jednotku a o úrovni reštaurácie ani nehovorím. Určite odporúčam a ďalším školiacim sa manažérkam pre Orsay, užite si to :)


2.11.2015 Lenka F. (recenzia na facebooku)

Perfektný hotel a skvelé služby :) Komunikácia s manažérkou bola bezproblémová, na všetkom sa dalo dohodnúť a vždy nám bola k dispozícii. Personál počas svadobnej hostiny bol TIP TOP o hostí aj o nás bolo perfektne postarané, chutné jedlo, krásne priestory, úžasné izby. S manželom sme boli veľmi spokojní! :) Ďakujeme.


Manželia Janočkovi

Vážený pán riaditeľ, chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať za výborne zorganizovanú našu svadbu, ktorú sme mali v mesiaci september v sále Michal. Osobitne  patrí  pochvala manažérovi  Richardovi  Dubcovi za jeho  profesionálny a ľudský prístup, ktorý sa dnes len tak ľahko nevidí. Vďaka patrí aj manažérke Mgr. Alexandre Kačovej, ktorá sa nám ochotne venovala na začiatku prípravy svadby. Máte výborných manažérov hotela. Za krásny svadobný večer vďačíme aj super čašníkovi Petrovi, ktorý nám splnil každé želanie, ako aj  nadanému šéfkuchárovi a jeho kolektívu. Naši hostia si chválili fantastickú kuchyňu. Ďakujeme aj  za ochotný a, srdečný prístup na recepcii Ing. Lenke Plavkovej. Prežili sme u Vás nádherný večer, na ktorý nikdy nezabudneme. Svadbu vo Vašom krásnom, modernom a nadčasovom hoteli môžeme každému len odporučiť! Celému personálu hotela, želáme veľa zdravia, šťastia, pracovných úspechov a hlavne veľa spokojných a vďačných hostí. Ďakujeme.


31.10.2015 Francesco Coppolaro (recenzia na facebooku)

All Staff very friendly, nice room and clean. I spent my time with a great satisfaction. Hope to see you soon. Best Regards


Jana

Dobrý deň pani Kačová , nezabudla som a v prílohe Vám posielam pár fotiek z našej svadby. Ďakujeme ešte raz za všetko! :)


Mirka a Dominik

Dobrý večer p. Kačová, práve som si spomenula, že sme sa rozprávali o zaslaní fotky zo svadby. Zasielam Vám teda aspoň jednu zo sály, ktorá pre mňa znamená veľa :) novomanželský tanec. Týmto Vám chcem ešte raz poďakovať za profesionálny, ústretový a príjemný prístup. Na "náš" deň vždy spomíname s úsmevom :) ĎAKUJEME


Martin a Aďka

Dobrý deň pani Kačová, máme krásne spomienky na svadbu vo Vašom hoteli a odporúčame Vás všade, kde sa dá :) Držíme palce pri svadobnej výstave (už sme videli billboardy) a aj pri ďalších akciách.


Tom a Anitt

Dobry vecer, manzelsky zivot si naplno uzivame a velmi radi spominame na nas velky den vo vasom hoteli =) Dakujeme Vam za uzitocne rady, trpezlivost a ochotu.


17.8.2015 Dáša K.

Dobry den prajem, ďakujeme este raz za organizaciu a realizaciu pre nas najkrajsieho dna zivota :)


12.8.2015 Majka B. (recenzia na facebooku)

spokojnosť nadovšetko, úžastny prístup, perfektný personál, výborné jedlo,,,, od nás im patrí aj tá piatá hviezdička. Aj vďaka hotelu sa stala naša svadba neopakovateľná a prekrásna. Ďakujem.


28.7.2015 Lenka M. (recenzia na facebooku)

Úžasný hotel :) krásne priestory a izby, vynikajúce jedlo, výborný personál. Ďakujeme za krásnu nezabudnuteľnú svadbu.


20.7.2015 Greta H. (recenzia na facebooku)

Beautiful new ultra modern , central air. Staff very friendly. Great choice!


13.7.2015 Evka

Dobry den p. Kacova, este raz velmi pekne dakujeme za vsetko.... nas velky den bol dokonaly aj vdaka Vam a kolektivu mladych a sikovnych ludi v KH.


6.7.2015 Barbora s Števo

Dobrý deň prajeme, pomáham veľa nevestám pri ich svadobných povinnostiach, samozrejme odporúčame Váš Hotel  ako to najlepšie miesto na svadobnú hostinu! :) Vyjsť takto so všetkým v ústrety, samozrejme poradiť, pomôcť a splniť čo si prajeme a božská kuchyňa! Naozaj ešte raz ďakujeme za všetko :) Pekný deň


10.6.2015 Ivka Ch.I.

Profesionálne jednanie, ci uz riaditel, manazerka, cely personal. Splnili nam akakékoľvek zelanie. S manzelom sme nemierne radi, ze sme si vybrali prave ich. Vsetci ludia boli spokojni. Klobuk dole. Ďakujeme za krasny svadobny den.


Spišákovci

Dobrý deň, v sobotu všetko dopadlo veľmi dobre. Jedlo bolo výborné, všetkým chutilo, obsluha tiež veľmi ochotná a splnila nám každé prianie, čo sme mali. Apartmán sa nám veľmi páčil a cítili sme sa v ňom pohodlne a príjemne. Hostia sa výborne zabávali. Výzdoba bola nádherná. Takže by sme to zhrnuli asi tak, že to bola vynikajúca spolupráca a máme len pozitívne ohlasy na hotelové služby a hostinu. Ďakujeme za vašu ochotu, čas aj pomoc. Prajeme pekný deň.


Peťo a Hela

Dobrý večer, v prílohe Vám zasielame zopár fotografií z našej svadby. Tešíme sa, že aj my môžeme prispieť k prezentácii Vášho super hotela. Chceme Vám poďakovať za úžasné služby a nezabudnuteľné zážitky. Prajeme Vám pekný večer.


Jana D.

Dobry den, chcem Vam velmi pekne podakovat za ochotu a ustretovost v priprave vytvarnej vernisaze. Pocnuc vedenim a konciac personalom. Tesim sa na dalsiu spolupracu.


18.5.2015 Zuzana H.

Ďakujeme za vynikajúce služby, krásnu výzdobu, úžasné jedlo a perfektný prístup. Spokojnosť maximálna a môžeme iba odporučiť :)


19.4.2015 Katuška P. (recenzia na facebooku)

naozaj prijemny a ustretovy personal, lahodne jedlo, krasne a ciste prostredie, nadherna a priestranna sala, neda sa nic vytknut


13.3.2015 Jayson Presto (recenzia na facebooku)

One of the best hotels I've been to so far. Spacious bedroom bathroom and state of the art system.


19.1.2015 Mária T.

Dobrý deň p. Kačová, na firemnom večierku bolo veľmi dobre, cítili sme sa príjemne, obsluha bola super a vlastne všetko. Ďakujeme.


15.12.2014 Erika V.

Dobré ránko prajem pani Kačová, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za fantastickú organizáciu nášho vianočného večierka, všetko bolo skvelé zabezpečené. Ľudia sa bavili, pozdravujem pána kuchára aj pána Richarda Dubca, ktorý to tam mal v tom čase na starosti. Máte veľmi milý a ochotný personál. Určite budeme veľmi radi s Vami spolupracovať aj naďalej :) Pekný deň.


22.11.2014 Michaela I. (recenzia z facebooku)

Mali sme v tomto hoteli svadbu a môžem všetkým len odporučiť :) Milí, ochotní personál, skvelé jedlo, krásne priestory,
ďakujeme za dokonalú svadbu :)


13.10.2014 Jana B.

Dobrý deň pani Kačová, ďakujeme Vám za vytvorenie príjemného prostredia a chutnej kuchyne počas akcie v sobotu 11.10.2014, cítili sme sa u Vás veľmi dobre, všetci boli spokojní, nemali sme žiadny problém a ďakujem aj čašníkom a zvlášť p. čašníkovi s menovkou Peter, ktorý sa o nás dobre postaral. Budeme Vás odporúčať našim známym. Ďakujem


12.10.2014 Valéria L.

Ďakujeme kolektívu Vašej reštaurácie za kvalitnú prípravu oslavy narodenín. Zvlášť ďakujeme pani Janke, ktorá je výnimočná, pracuje úžasne a je veľmi príjemná. My a naši hostia k Vám prídeme opäť.


21.9.2014 Alžbetka a Marek

Pozdravujeme a dakujeme krásne za super pristup a zorganizovanie nasho svadobneho dna v Hoteli Košice. Hostia boli veľmi spokojni a chvalili nam celu hostinu. Pozdravujeme z dovoleky.


3.9.2014

Žena v biznise: Nájdite zaľúbenie práve v tom, čo robíte


2.9.2014 Monika E.

Chceme sa s manželom veľmi pekne poďakovať  za tú najúžasnejšiu svadbu, ktorú sme prežili v Košice hotel. Obzvlášť personálu a konkrétne obsluhe. Bolo o nás dokonale postarané a cítili sme sa neskutočne skvele. Ešte raz vďaka. Zaslúžili by ste si  5 hviezdičiek, 4 sú málo.


31.8.2014 Jojka M.Z.

Ďakujeme za všetko, hlavne na rozprávkovú svadbu :)


4.7.2014 Marcela Š.

Ešte raz ďakujeme celému tímu Košice Hotela. Veľmi chutné jedlo za prijateľnú cenu, skvelá kuchyňa, krásne pripravené priestory, úplne novučičké  a nádherné.Neskutočne milý a profesionálny prístup, veľmi milý a ústretový personál. Úžasný hotel, ďakujeme za nezabudnuteľný deň a dokonalú svadbu.


20.6.2014 Slávka V.

Dobrý deň! Chcela by som sa Vám a celému kolektívu poďakovať za úžasnú promočnú oslavu, ktorú ste nám pripravili.Od začiatku po ukončenie - pred 20,00 hod klapalo všetko ako švajčiarske hodinky.Umiestenie krásne vyzdobeného stola , oddelenie paravánom, nachystaný príručný stolík na tortu a kvety, obsluha - nechýbala  ochota, zručnosť a úsmev na tvári, skvelá komunikácia, ochota pri doobjednávaní ... ,kvalita a chuť pripravených jedál,  proste všetko bolo úžasné.Prajem Vám a celému kolektívu veľa zdravia a nech sa Vám naďalej darí mať množstvo minimálne tak spokojných klientov ako som ja a mnou pozvaní hostia.


1.6.2014 Peter D.

Dobrý večer prajem,akcia dopadla veľmi úspešne :) všetkým sa páčilo, jedlo bolo výborné, bolo ho dostatok, obsluha milá - takže všetko OK :) Ďakujem.


4.5.2014 Viktória S.

Dobrý večer, veľmi pekne ďakujeme za dnešný večer. Boli sme veľmi spokojní, nielen s jedlom ale i s obsluhou , ktorá sa o nás starala. Prosím odovzdajte naše poďakovanie ešte raz nielen im, ale i kuchárovi. Radi sa k Vám znova vrátime.


30.4.2014 Martina P.

Chceli by sme sa poďakovať hotelu Košice za vynikajúce, priam nadštandardné služby. Za perfektný a profesionálny prístup personálu, ktorí prispeli k dotiahnutiu nášho svadobného dňa k dokonalosti. Obsluha bola ochotná, milá, snažiaca sa splniť každé naše prianie. Kvalita a chuť jedla výborná. Každému kto sa rozhoduje pre Váš hotel vrelo odporúčame. Ďakujeme


2.4.2014 Miriam V.

Dobrý deň,vo Vašich priestoroch sme sa na oslave krstín cítili príjemne a boli sme veľmi spokojní :)