O hoteli

KOŠICE HOTEL**** je svojou strategickou polohou prvým hotelom pri vstupe do mesta v smere od Bratislavy a zároveň je najbližšie ku košickému letisku, vzdialený iba 7 minút jazdy autom. V prípade potreby ponúkame našim hosťom odvoz z letiska aj na letisko. Historické centrum Košíc rovnako aj železničná stanica sú vzdialené 10 minút jazdy. Len pár metrov chôdze sa nachádza najväčšie obchodno-zábavné centrum na východnom Slovensku www.atrium-optima.sk so zastávkami MHD.

KOŠICE HOTEL**** je moderný štvorhviezdičkový hotel s atraktívnym dizajnom a 24-hodinovou prevádzkou recepcie. Dokonalý oddych po náročnom dni poskytuje ubytovanie v 30 priestranných a komfortne zariadených klimatizovaných izbách a apartmánoch so špičkovým vybavením. Celkovo má hotel k dispozícii 68 lôžok, z toho 11 prístelkov.

Štýlové a originálne fotografie Košíc spolu s detailným spracovaním kvalitných materiálov dotvárajú pocit domova.  Imobilným návštevníkom hotela je k dispozícii bezbariérový prístup a špeciálne upravená bezbariérová izba. Hotel disponuje vlastným parkoviskom a samostatným ohradeným parkoviskom pre hotelových hostí monitorovaným kamerovým systémom s prepojením na recepciu hotela.

 

Hotelová reštaurácia Košice s kapacitou 70 osôb uspokojí aj náročného zákazníka. Jedálny lístok reštaurácie Košice je inšpirovaný tým najlepším predovšetkým z domácej kuchyne, no pochytnať si môžete aj na obľúbených jedlách medzinárodnej kuchyne. Dôraz predovšetkým kladieme na čerstvosť a kvalitu surovín, ako aj ich lokálny pôvod.

Správnou voľbou pre obchodné rokovania, konferencie, školenie, ako aj pre akékoľvek spoločenské akcie je konferenčné centrum v KOŠICE HOTEL.

Hlavným cieľom je uspokojiť pracovné, súkromné či voľnočasové vysoké nároky našich hostí s ambíciou stať sa pre nich druhým domovom. Preto sme pripravení vyjsť v ústrety individuálnym požiadavkám našich hostí a precízne plniť ich požiadavky.

 

Fotogaléria