reklam

 

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si Vám oznámiť,

že v utorok dňa 28.1.2020 sa bude obedové menu podávať od 11.30

 z dôvodu stravovania sa školení.

Za porozumenie ďakujeme.

 

 

Dear guests,

we would like to inform you that, on Tuesday 28.1.2020

in Košice Restaurant the lunch menu will be served from 11.30,

due to catering business training.

Thank you for your understanding.

 

Firemné večierky a plesy

Fotogaléria
večierky_KH

 

Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru, podľa výšky stanoveného rozpočtu a požiadaviek. Dopyt zasielajte na obchod@kosicehotel.sk.


Elegantná Reštaurácia Košice a štýlové moderné sály Alžbeta a Michal sú ideálnym miestom na usporiadanie akcie k príležitosti oslavy založenia spoločnosti, Vianoc, Nového roka, či plesu.

Akcie do 50 osôb je možné usporiadať v Reštaurácii Košice, sále Alžbeta I. alebo Alžbeta II. V prípade väčšieho počtu hostí Vašu akciu zrealizujeme v sále Alžbeta s kapacitou 140 osôb alebo v sále Michal s kapacitou 110 osôb. Pri organizácii veľkého eventu doporučujeme využitie oboch sál čím ta navýšime kapacitu až na 220 osôb s komfortným sedením pri okrúhlych stoloch.

Ponúkame Vám kompletný servis služieb, ktorý pozostáva z úpravy a výzdoby miestnosti s tanečným parketom, výborné jedlo, lahodné nápoje, bar, úctivý personál a služby na špičkovej úrovni. Pri výbere menu ponúkame na výber z viacerých možností servírovaných chodov a bufetových stolov.

Naším cieľom je aj tým najnáročnejším klientom prípravy čo najviac uľahčiť a preto ponúkame nasledujúce doplnkové služby:

  • slávnostná výzdoba sály a stolov vo viacerých farebných vyhotoveniach,
  • biele návleky na stoličky šité na mieru,
  • nasvietenie sály v požadovanej farbe,
  • zabezpečenie nealkoholických nápojov,
  • zabezpečenie alkoholických nápojov,
  • poradestvo pri výbere ďalších dodávateľov služieb (Dj, foto, cukrárenská výroba a pod.)

Radi s Vami prekonzultujeme všetky Vaše predstavy a požiadavky. V prípade záujmu o preverenie termínu, osobné stretnutie, či obhliadku priestorov nás, prosím, kontaktujte vopred na 0918 608 831, 0918 804 716 alebo emailom na obchod@kosicehotel.sk.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA PRIESTOROV

REZERVÁCIA PRIESTOROV