reklam

Firemné večierky a plesy

Fotogaléria
večierky_KH

 

Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru, podľa výšky stanoveného rozpočtu a požiadaviek. Dopyt zasielajte na obchod@kosicehotel.sk.


Elegantná Reštaurácia Košice a štýlové moderné sály Alžbeta a Michal sú ideálnym miestom na usporiadanie akcie k príležitosti oslavy založenia spoločnosti, Vianoc, Nového roka, či plesu.

Akcie do 50 osôb je možné usporiadať v Reštaurácii Košice, sále Alžbeta I. alebo Alžbeta II. V prípade väčšieho počtu hostí Vašu akciu zrealizujeme v sále Alžbeta s kapacitou 140 osôb alebo v sále Michal s kapacitou 110 osôb. Pri organizácii veľkého eventu doporučujeme využitie oboch sál čím ta navýšime kapacitu až na 220 osôb s komfortným sedením pri okrúhlych stoloch.

Ponúkame Vám kompletný servis služieb, ktorý pozostáva z úpravy a výzdoby miestnosti s tanečným parketom, výborné jedlo, lahodné nápoje, bar, úctivý personál a služby na špičkovej úrovni. Pri výbere menu ponúkame na výber z viacerých možností servírovaných chodov a bufetových stolov.

Naším cieľom je aj tým najnáročnejším klientom prípravy čo najviac uľahčiť a preto ponúkame nasledujúce doplnkové služby:

  • slávnostná výzdoba sály a stolov vo viacerých farebných vyhotoveniach,
  • biele návleky na stoličky šité na mieru,
  • nasvietenie sály v požadovanej farbe,
  • zabezpečenie nealkoholických nápojov,
  • zabezpečenie alkoholických nápojov,
  • poradestvo pri výbere ďalších dodávateľov služieb (Dj, foto, cukrárenská výroba a pod.)

Radi s Vami prekonzultujeme všetky Vaše predstavy a požiadavky. V prípade záujmu o preverenie termínu, osobné stretnutie, či obhliadku priestorov nás, prosím, kontaktujte vopred na 0918 608 831, 0918 804 716 alebo emailom na obchod@kosicehotel.sk.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA PRIESTOROV

REZERVÁCIA PRIESTOROV