Kongresy a školenia

Fotogaléria
kongres_KH

Konferenčná a spoločenská sála Alžbeta ponúka útulne a moderne zariadený priestor. Výhodou sály Alžbeta je možnosť samotný priestor, ktorý je možné variovať podľa potrieb klienta a typu eventu. Využitím mobilnej steny je možné vytvoriť dva akusticky nezávislé a izolované priestory, sálu Alžbeta I. a Alžbeta II. Pri rôznych typoch sedenia tak vieme zabezpečiť akcie s kapacitou 20 - 150 účastníkov. Elegantnú sálu počas dňa zalieva denné svetlo. Technické a interiérové vybavenie na vysokej úrovni a najmodernejšia klimatizačná technológia vytvára ideálne podmienky na realizáciu podujatí.

Multifunkčná kongresová a spoločenská sála Michal je dimenzovaná na kapacitu až 200 osôb pričom ponúka bohaté možnosti variability a dispozičného riešenia umiestnenia sedenia, občerstvenia i tanečného parketu. Sála Michal je priestor je vhodný na realizovanie spoločenských, firemných a iných akcií. Veľkoryso vybavený interiér je po estetickej i technickej stránke predurčený našim klientom poskytnúť najvyššiu kvalitu a komfort.

Spojením oboch sál vzniká priestor, ktorý poskytuje maximálne zázemie pre priebeh väčších firemných či spoločenských akcií akými sú konferencie či kongresy. Za posledný rok sa môžeme pochváliť organizáciou domácich, ako aj medzinárodných podujatí menšieho, i väčšieho charakteru. Príkladom sú spoločnosti ako Apple, USS, Winners, Asice, Poradca podnikateľa, Poštová banka, a iní. Kongresové centrum je možné prispôsobiť podľa počtu účastníkov a typu sedenia. Akci ev nich môžu prebiehať paralelne vedľa seba, pričom sú úplne nezávislé alebo vytvárajú priestor na organizovanie jednej veľkej akcie.

Radi s Vami prekonzultujeme všetky Vaše predstavy a požiadavky. V prípade záujmu o preverenie termínu, osobné stretnutie či obhliadku priestorov nás prosím kontaktujte vopred na 0918 608 831, 0918 804 716 alebo emailom na obchod@kosicehotel.sk.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA PRIESTOROV

REZERVÁCIA PRIESTOROV